Najdete nás i na MALL.CZ

visa

O společnosti HOPA CZ s. r. o.

Společnost HOPA CZ s. r. o. je provozovatelem e-shopu. 

Firma byla založena v roce 1997 a je jedním z předních výrobců a prodejců sanitárního zařízení a PVC profilů pro stavební průmysl na českém i slovenském trhu. Dále společnost HOPA působí na trzích střední a východní Evropy již více než deset let. Z počátku se specializovala na výrobu sprchový koutů, dnes se již zaměřuje na komplexní zajištění dodávek materiálů pro koupelny. 

Mezi další produkty kromě kompletního vybavení koupelen, patří výrobní program PVC obkladů (plastové palubky), shrnovacích dveří a parapetů. 

Společnost HOPA se dlouhodobě těší dobré pověsti, především díky vysoké kvalitě svých výrobků a poskytovaných služeb, plněním dodacích termínů a přátelskému přístupu k zákazníkům. Což je právě onen základ úspěchu a zároveň příslib dalšího růstu do budoucna. Taktéž klade důraz na záruku kvality a pozáruční servis, který má na výborné úrovni.

Navíc díky skladové ploše 8000 čtverečných metrů mohou být produkty OLSEN SPA dodávány ve velmi krátké době. Společnost HOPA dále získala v roce 2004 certifikát kvality řízení ISO 9001:2001.

Pevně věříme, že i Vy budete našimi spokojenými zákazníky. Navštivte naši značkovou prodejnu na adrese sídla společnosti Slavičín - Divnice.

Hopa prodejna                                    Hopa skladHopa sklad 2                                                                Hopa prodejna