Elektrické radiátory

Elektrický radiátor je ideální řešení bez nutnosti připojení trubky. Zapojte do zásuvky 220V a topíte jen když potřebujete. Doporučujeme do domů kde je podlahové topení, které v koupelně tepelný komfort nedodá. Je vhodný také jako doplněk k TUV topení, kdy lokálně vyhříváte jen koupelnu nebo sušíte ručníky, aniž byste museli...

Elektrický radiátor je ideální řešení bez nutnosti připojení trubky. Zapojte do zásuvky 220V a topíte jen když potřebujete. Doporučujeme do domů kde je podlahové topení, které v koupelně tepelný komfort nedodá. Je vhodný také jako doplněk k TUV topení, kdy lokálně vyhříváte jen koupelnu nebo sušíte ručníky, aniž byste museli zapínat kotel pro ohřev TUV. 

Nabízíme vám u dvě možnosti dodání :

1) Můžete si vybrat z široké nabídky našich skladových radiátoru a kombinovat z jakoukoli topnou tyčí z našeho sortimentu. My vám jej hned zkompletujeme včetně speciální náplně kterou elektrické radiátory vyžadují. 

2) Nebo si můžete vybrat jakýkoli typ radiátoru v jakékoliv barvě a my vám jej dodáme do 4 týdnů s topnou tyčí HOT za zvýhodněnou cenu.

Při výběru radiátoru je nutné vždy v detailu produktu ověřit, zda do něj lze instalovat elektrickou topnou tyč.

Více informací
Elektrické radiátory

Najdete nás i na MALL.CZ

visa