Termostatické baterie

Termostatické baterie jsou velmi moderní a praktický doplněk Vaší koupelny. Termostatická baterie má uvnitř termostat, díky kterému lze přesně regulovat maximální teplotu vody. Toto řešení, spolu s dětskou pojistkou, tak velmi jednoduše zabrání opaření. To ocení zejména zákazníci s dětmi nebo...

Termostatické baterie jsou velmi moderní a praktický doplněk Vaší koupelny. Termostatická baterie má uvnitř termostat, díky kterému lze přesně regulovat maximální teplotu vody. Toto řešení, spolu s dětskou pojistkou, tak velmi jednoduše zabrání opaření. To ocení zejména zákazníci s dětmi nebo méně mobilní uživatelé koupelny. Díky nastavení přesné teploty nedochází ke zbytečnému ohřevu vody, a tím k výrazné úspoře nákladů na energie. 

Zvažujete nákup termostatické baterie pro Vaši novou moderní koupelnu? Pokud si nejste jistí, že termostatické baterie jsou vhodné řešení či nemáte jasno v tom, jak vůbec taková úsporná baterie funguje. Sekce poradna Olsen Spa je vám k dispozici, naleznete v ní článek o bateriích s termostatem. Dozvíte se princip fungování baterie i pro které koupelny jsou vhodné.

Více informací
Úsporné termostatické baterie

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 3 250 Kč - 17 229 Kč

Ovládání baterie

Ovládání baterie

Umístění baterie

Umístění baterie

Typ

Typ

Barva

Barva

Typ připojení

Typ připojení

Rozteč baterie

Rozteč baterie

Série

Série

Záruka

Záruka

Najdete nás i na MALL.CZ

visa

Počet produktů: 17

Zobrazení 1-17 z 17 položek

Aktivní filtry