Termostatické baterie

Termostatické baterie jsou velmi moderní a praktický doplněk Vaší koupelny. Termostatická baterie má uvnitř termostat, díky kterému lze přesně regulovat maximální teplotu vody. Toto řešení, spolu s dětskou pojistkou, tak velmi jednoduše zabrání opaření. To ocení zejména zákazníci s dětmi nebo...

Termostatické baterie jsou velmi moderní a praktický doplněk Vaší koupelny. Termostatická baterie má uvnitř termostat, díky kterému lze přesně regulovat maximální teplotu vody. Toto řešení, spolu s dětskou pojistkou, tak velmi jednoduše zabrání opaření. To ocení zejména zákazníci s dětmi nebo méně mobilní uživatelé koupelny. Díky nastavení přesné teploty nedochází ke zbytečnému ohřevu vody, a tím k výrazné úspoře nákladů na energie. 

Zvažujete nákup termostatické baterie pro Vaši novou moderní koupelnu? Pokud si nejste jistí, že termostatické baterie jsou vhodné řešení či nemáte jasno v tom, jak vůbec taková úsporná baterie funguje. Sekce poradna Olsen Spa je vám k dispozici, naleznete v ní článek o bateriích s termostatem. Dozvíte se princip fungování baterie i pro které koupelny jsou vhodné.

Více informací
Úsporné termostatické baterie

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 3 289 Kč - 17 229 Kč

Ovládání baterie

Ovládání baterie

Umístění baterie

Umístění baterie

Typ

Typ

Barva

Barva

Typ připojení

Typ připojení

Rozteč baterie

Rozteč baterie

Vybavení

Vybavení

Přepínač

Přepínač

Série

Série

Záruka

Záruka

Najdete nás i na MALL.CZ

visa

Aktivní filtry