Elektrické radiátory

Elektrický radiátor je ideální řešení bez nutnosti připojení trubky. Zapojte do zásuvky 220 V a topte jen když potřebujete. Doporučujeme do domů, kde je podlahové topení, které v koupelně tepelný komfort ne vždy dodá. Je vhodný také jako doplněk k TUV topení, kdy lokálně vyhříváte jen koupelnu nebo sušíte...

Elektrický radiátor je ideální řešení bez nutnosti připojení trubky. Zapojte do zásuvky 220 V a topte jen když potřebujete. Doporučujeme do domů, kde je podlahové topení, které v koupelně tepelný komfort ne vždy dodá. Je vhodný také jako doplněk k TUV topení, kdy lokálně vyhříváte jen koupelnu nebo sušíte ručníky, aniž byste museli zapínat kotel pro ohřev TUV.

Nabízíme vám tři možnosti dodání elektrického radiátoru:

1)     Vyberte si jakýkoli typ radiátoru* v jakékoli barvě a my vám jej dodáme do 4 týdnů připraven k montáži, naplněn a osazen topnou tyčí HOT za zvýhodněnou cenu.

2)     Vyberte si z široké nabídky našich skladových radiátorů* a kombinujte jej s jakoukoli topnou tyčí z naší nabídky. My vše zkompletujeme včetně speciální náplně, kterou elektrické radiátory vyžadují a dodáme vám do 14 dnů připraveno k montáži.

3)     Vyberte si jakýkoli typ radiátoru* s jakoukoli tyčí z naší nabídky, doplňte svoji objednávku o ERAL nemrznoucí tekutinu pro naplnění radiátorů a záslepku k radiátoru ½´, my vám všechny položky dodáme a kompletace s montáží budou pouze na vás.

* Při výběru radiátoru je nutné vždy v detailu produktu ověřit, zda je vhodný pro instalaci elektrické topné tyče.

Více informací
Elektrické radiátory

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 2 495 Kč - 28 593 Kč

Dostupnost

Dostupnost

Barva

Barva

Šířka (A)

Šířka (A)

Výška (C)

Výška (C)

Výkon

Výkon

Typ připojení

Typ připojení

Série

Série

Stupeň krytí

Stupeň krytí

Možnost el. topné tyče

Možnost el. topné tyče

Záruka

Záruka

Najdete nás i na MALL.CZ

visa

Aktivní filtry