Obdélníkové vany

Obdélníkové vany představují nejčastěji používané řešení pro koupelny, jedná se o výrobek, který všichni velmi dobře znají a hodí se opravdu do každé koupelny. Rovné akrylátové vany jsou dostupné v široké škále velikostí - 120 cm, 140 cm a 150 cm pro menší koupelny, ale také 160 cm,...

Obdélníkové vany představují nejčastěji používané řešení pro koupelny, jedná se o výrobek, který všichni velmi dobře znají a hodí se opravdu do každé koupelny. Rovné akrylátové vany jsou dostupné v široké škále velikostí - 120 cm, 140 cm a 150 cm pro menší koupelny, ale také 160 cm, 170 cm a 180 cm pro střední a velké koupelny. Obdélníkové vany Olsen Spa jsou vyráběny z prvotřídních materiálů. Akrylátová vana je vyrobena z kvalitního akrylátu o síle minimálně 4 mm, což zajišťuje dokonalou pevnost a stabilitu. Tyto vany mají antibakteriální povrchovou úpravu. Plechové vany jsou vyráběny z vysoce kvalitního ocelového plechu se smaltovaným povrchem. 

Vybíráte rovnou obdélníkovou vanu? Už jste slyšeli o asymetrické vaně a zvážili jste její použití? Pokud si nevíte rady, je tady pro Vás poradna Olsen Spa, kde jsme pro Vás připravili článek jak vybrat vanu. V něm se dozvíte, kdy je vhodné zvážit použití asymetrické vany.

Více informací
Obdélníkové vany pro vaši koupelnu

Najdete nás i na MALL.CZ

visa

Počet produktů: 21

Zobrazení 1-21 z 21 položek

Aktivní filtry