Najdete nás i na MALL.CZ

visa

Reference

"Dobrý den, 

dnes jsem si převzal Vámi zaslanou novou sprchovou hadici, což potěšilo nejen mě, ale hlavně manželku. Velice bych Vám chtěl poděkovat za neskutečně rychlé vyřízení reklamace, s čímž jsem se doposavad nesetkal. Z přístupu k reklamaci, ochotě a hlavně komunikaci se zákazníkem jste alespoň pro mě na trhu jednička a každopádně Vás kdykoli doporučil k nákupu zboží.

Přeji Vám i Vašim zaměstnancům zdraví, pohodu k vánočním svátkům a podnikatelské úspěchy vedení firmy do dalších let. Doufám, že i nadřízení si Vás zaměstnance cení, neboť dobrou firmu děláte právě i Vy.

Děkuji a s pozdravem 

Aleš"

  • Aleš, 11. prosince 2021

"Chci Vám, p. XXX, touto cestou ještě jednou poděkovat za perfektní vyřešení problému vzniklého s mojí objednávkou. Zásilku jsem 18.5. obdržel v pořádku.
Jako bývalý ekonom velké firmy oceňuji naprosto profesionální přístup k zákazníkovi Váš i Vašich kolegů. Pro dobré fungování vaší společnosti je váš kolektiv spolupracovníků jistě velkým přínosem.
Přeji všem pohodu v zaměstnání a mnoho hezkých chvil v osobním životě."

  • Ing. Vladimír Štěpán, 19. května 2018
    Upraveno jméno z důvodu zabezpečení soukromí

"Výborný a moc spolehlivý prodejce. S obchodem a kontaktem jsme moc spokojení. Vana je nádherná, doprava super. Moc děkuji tomuto prodejci za skvělý obchod, a mohu ho všem moc doporučit na Aukru!"

  • Baraba22, 19. dubna 2017

"Transakce proběhla úspěšně. Doporučeno. Bezproblémový a spolehlivý prodejce!"

  • JanIvanov1234, 21. ledna 2014

"Rychlé dodání, kvalitní zboží, Chyběla jen drobnost, dodáno obratem PPL. Jsem velmi spokojen.Děkuji a doporučuji."

  • neverhappy, 25. února 2013